| Versiyon Adı | Sedan 1.5 Power AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 981 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 150 Nm |
| Maksimum Hız | 189 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1496 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | 51 lt |
| Bagaj Hacmi | 419 lt |
| Boş Ağırlık | 1210 Kg |
| Uzunluk | 4580 mm |
| Genişlik | 1795 mm |
| Yükseklik | 1450 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 103.650 ₺ |
| Şubat | 103.650 ₺ |
| Mart | 103.650 ₺ |
| Nisan | 107.760 ₺ |
| Mayıs | 107.760 ₺ |
| Haziran | 107.760 ₺ |
| Temmuz | 107.760 ₺ |
| Ağustos | 109.350 ₺ |
| Eylül | 110.450 ₺ |
| Ekim | 111.550 ₺ |
| Kasım | 112.650 ₺ |
| Aralık | 114.350 ₺ |