| Versiyon Adı | 1.25 Cool AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 648 km |
| Sistem Gücü | 84 HP |
| Sistem Torku | 124 Nm |
| Maksimum Hız | 161 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1248 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 35 lt |
| Bagaj Hacmi | 255 lt |
| Boş Ağırlık | 879 Kg |
| Uzunluk | 3595 mm |
| Genişlik | 1595 mm |
| Yükseklik | 1485 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 76.500 ₺ |
| Mayıs | 76.500 ₺ |
| Haziran | 83.900 ₺ |
| Temmuz | 83.900 ₺ |
| Ağustos | 83.900 ₺ |
| Eylül | 82.900 ₺ |
| Ekim | 82.900 ₺ |
| Kasım | 74.500 ₺ |
| Aralık | 74.500 ₺ |