| Versiyon Adı | SW 1.6 CRDi Concept Plus 136 HP |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1262 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 280 Nm |
| Maksimum Hız | 197 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1582 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.2 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 528 lt |
| Boş Ağırlık | 1341 Kg |
| Uzunluk | 4505 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1485 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ekim | 82.000 ₺ |
| Kasım | 78.800 ₺ |
| Aralık | 82.900 ₺ |