| Versiyon Adı | 1.4 Elite AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 746 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 134 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1368 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.7 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 301 lt |
| Boş Ağırlık | 1154 Kg |
| Uzunluk | 4035 mm |
| Genişlik | 1734 mm |
| Yükseklik | 1474 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 57.600 ₺ |
| Nisan | 58.600 ₺ |
| Mayıs | 58.600 ₺ |
| Haziran | 59.350 ₺ |
| Temmuz | 59.350 ₺ |
| Ağustos | 59.850 ₺ |
| Eylül | 60.100 ₺ |
| Ekim | 60.350 ₺ |
| Kasım | 60.850 ₺ |
| Aralık | 61.600 ₺ |