| Versiyon Adı | 1.2 Elite AMT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 735 km |
| Sistem Gücü | 84 HP |
| Sistem Torku | 118 Nm |
| Maksimum Hız | 171 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 15.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1197 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 36 lt |
| Bagaj Hacmi | 252 lt |
| Boş Ağırlık | 1010 Kg |
| Uzunluk | 3670 mm |
| Genişlik | 1680 mm |
| Yükseklik | 1480 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 298.470 ₺ |
| Nisan | 323.500 ₺ |
| Haziran | 382.000 ₺ |
| Temmuz | 391.000 ₺ |
| Ağustos | 402.500 ₺ |
| Aralık | 382.000 ₺ |