| Versiyon Adı | 1.0 Jump LPG |
| Enerji Türü | LPG |
| Ortalama Menzil | ~ 851 km |
| Sistem Gücü | 66 HP |
| Sistem Torku | 95 Nm |
| Maksimum Hız | 156 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 998 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 252 lt |
| Boş Ağırlık | 1008 Kg |
| Uzunluk | 3665 mm |
| Genişlik | 1660 mm |
| Yükseklik | 1500 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 52.400 ₺ |
| Temmuz | 53.500 ₺ |
| Ağustos | 54.600 ₺ |
| Eylül | 55.800 ₺ |
| Ekim | 57.000 ₺ |
| Kasım | 58.800 ₺ |
| Aralık | 62.000 ₺ |