| Versiyon Adı | 1.6 i-DTEC Elegance |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 182 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1597 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.4 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 589 lt |
| Boş Ağırlık | 1615 Kg |
| Uzunluk | 4605 mm |
| Genişlik | 1820 mm |
| Yükseklik | 1670 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 127.300 ₺ |
| Mart | 127.300 ₺ |
| Nisan | 127.300 ₺ |
| Mayıs | 127.300 ₺ |
| Haziran | 129.370 ₺ |
| Temmuz | 129.370 ₺ |
| Ağustos | 129.370 ₺ |
| Eylül | 129.370 ₺ |
| Ekim | 131.370 ₺ |
| Kasım | 140.750 ₺ |
| Aralık | 140.750 ₺ |