| Versiyon Adı | HB 1.5 Sport Plus CVT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 754 km |
| Sistem Gücü | 182 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.1 lt |
| Yakıt Deposu | 46 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | 1411 Kg |
| Uzunluk | 4518 mm |
| Genişlik | 1799 mm |
| Yükseklik | 1428 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 349.600 ₺ |
| Mayıs | 363.600 ₺ |
| Haziran | 363.600 ₺ |
| Temmuz | 374.600 ₺ |
| Ağustos | 374.600 ₺ |
| Ekim | 374.600 ₺ |