| Versiyon Adı | 1.5 Executive Plus CVT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 807 km |
| Sistem Gücü | 182 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.7 lt |
| Yakıt Deposu | 46 lt |
| Bagaj Hacmi | 519 lt |
| Boş Ağırlık | 1388 Kg |
| Uzunluk | 4658 mm |
| Genişlik | 1799 mm |
| Yükseklik | 1407 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 193.400 ₺ |
| Şubat | 193.400 ₺ |
| Nisan | 201.300 ₺ |
| Mayıs | 206.400 ₺ |
| Haziran | 212.600 ₺ |
| Temmuz | 231.400 ₺ |
| Ağustos | 240.900 ₺ |
| Eylül | 292.600 ₺ |
| Ekim | 301.400 ₺ |
| Kasım | 316.500 ₺ |
| Aralık | 316.600 ₺ |