| Versiyon Adı | 1.6 Executive CVT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 701 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 152 Nm |
| Maksimum Hız | 196 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1597 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.7 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 519 lt |
| Boş Ağırlık | 1322 Kg |
| Uzunluk | 4648 mm |
| Genişlik | 1799 mm |
| Yükseklik | 1407 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 142.700 ₺ |
| Mart | 142.700 ₺ |
| Nisan | 147.000 ₺ |
| Mayıs | 147.000 ₺ |
| Haziran | 150.700 ₺ |
| Temmuz | 167.280 ₺ |
| Ağustos | 167.280 ₺ |
| Eylül | 167.280 ₺ |
| Ekim | 167.280 ₺ |
| Kasım | 167.280 ₺ |