| Versiyon Adı | 1.6 Elegance CVT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 701 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 152 Nm |
| Maksimum Hız | 196 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1597 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.7 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 519 lt |
| Boş Ağırlık | 1322 Kg |
| Uzunluk | 4648 mm |
| Genişlik | 1799 mm |
| Yükseklik | 1407 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 83.850 ₺ |
| Şubat | 88.800 ₺ |
| Mart | 86.300 ₺ |
| Nisan | 88.900 ₺ |
| Mayıs | 89.800 ₺ |
| Haziran | 91.600 ₺ |
| Temmuz | 93.400 ₺ |
| Ağustos | 94.350 ₺ |
| Eylül | 94.350 ₺ |
| Ekim | 94.350 ₺ |
| Kasım | 95.300 ₺ |
| Aralık | 96.740 ₺ |