| Versiyon Adı | 1.6 Dream |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 746 km |
| Sistem Gücü | 125 HP |
| Sistem Torku | 152 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.7 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 440 lt |
| Boş Ağırlık | 1237 Kg |
| Uzunluk | 4545 mm |
| Genişlik | 1755 mm |
| Yükseklik | 1425 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 59.980 ₺ |
| Şubat | 69.430 ₺ |
| Mart | 61.400 ₺ |
| Nisan | 61.400 ₺ |
| Mayıs | 61.400 ₺ |
| Haziran | 61.490 ₺ |
| Temmuz | 71.180 ₺ |
| Ağustos | 62.400 ₺ |
| Eylül | 71.180 ₺ |