| Versiyon Adı | 2.0 Executive AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 890 km |
| Sistem Gücü | 156 HP |
| Sistem Torku | 192 Nm |
| Maksimum Hız | 212 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1997 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.3 lt |
| Yakıt Deposu | 65 lt |
| Bagaj Hacmi | 464 lt |
| Boş Ağırlık | 1490 Kg |
| Uzunluk | 4725 mm |
| Genişlik | 1840 mm |
| Yükseklik | 1440 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 114.170 ₺ |
| Şubat | 114.170 ₺ |
| Mart | 114.170 ₺ |
| Nisan | 114.170 ₺ |
| Mayıs | 125.360 ₺ |
| Haziran | 125.360 ₺ |
| Temmuz | 125.360 ₺ |
| Ağustos | 125.360 ₺ |
| Eylül | 125.360 ₺ |
| Ekim | 135.000 ₺ |
| Kasım | 135.000 ₺ |
| Aralık | 135.080 ₺ |