| Versiyon Adı | 1.6 TDCi Titanium |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1237 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 215 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 708 lt |
| Boş Ağırlık | 1280 Kg |
| Uzunluk | 4157 mm |
| Genişlik | 1976 mm |
| Yükseklik | 1726 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 56.900 ₺ |
| Nisan | 56.900 ₺ |
| Mayıs | 55.900 ₺ |
| Haziran | 56.480 ₺ |
| Temmuz | 56.480 ₺ |
| Ağustos | 56.480 ₺ |
| Eylül | 57.030 ₺ |
| Ekim | 58.160 ₺ |
| Kasım | 58.360 ₺ |
| Aralık | 60.090 ₺ |