| Versiyon Adı | Kombi 1.6 TDCi Deluxe |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1250 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 160 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 1029 lt |
| Boş Ağırlık | 1599 Kg |
| Uzunluk | 4418 mm |
| Genişlik | 1835 mm |
| Yükseklik | 1854 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 71.840 ₺ |
| Şubat | 77.540 ₺ |
| Mart | 79.070 ₺ |
| Nisan | 79.070 ₺ |
| Mayıs | 79.070 ₺ |
| Haziran | 80.630 ₺ |
| Temmuz | 80.620 ₺ |
| Ağustos | 82.210 ₺ |
| Eylül | 83.020 ₺ |
| Ekim | 84.600 ₺ |
| Kasım | 84.660 ₺ |
| Aralık | 89.780 ₺ |