| Versiyon Adı | 2.2 TDCi XLT 4×2 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1176 km |
| Sistem Gücü | 160 HP |
| Sistem Torku | 385 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 2198 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.8 lt |
| Yakıt Deposu | 80 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1934 Kg |
| Uzunluk | 5359 mm |
| Genişlik | 1850 mm |
| Yükseklik | 1815 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 107.530 ₺ |
| Temmuz | 106.470 ₺ |
| Ağustos | 108.570 ₺ |
| Eylül | 109.650 ₺ |
| Ekim | 110.700 ₺ |
| Kasım | 112.830 ₺ |
| Aralık | 117.410 ₺ |