| Versiyon Adı | 1.5 EcoBlue ST-Line AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1149 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 177 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 54 lt |
| Bagaj Hacmi | 511 lt |
| Boş Ağırlık | 1599 Kg |
| Uzunluk | 4614 mm |
| Genişlik | 1883 mm |
| Yükseklik | 1678 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 347.300 ₺ |
| Ağustos | 354.400 ₺ |
| Eylül | 444.200 ₺ |
| Ekim | 451.700 ₺ |
| Kasım | 476.400 ₺ |
| Aralık | 452.700 ₺ |