| Versiyon Adı | HB 1.6 TDCi Style |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1178 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 196 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.5 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 316 lt |
| Boş Ağırlık | 1343 Kg |
| Uzunluk | 4360 mm |
| Genişlik | - |
| Yükseklik | 1469 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 80.100 ₺ |
| Mart | 80.100 ₺ |
| Nisan | 80.100 ₺ |
| Mayıs | 80.100 ₺ |
| Haziran | 81.710 ₺ |
| Temmuz | 81.710 ₺ |
| Ağustos | 83.320 ₺ |
| Eylül | 84.300 ₺ |
| Ekim | 85.970 ₺ |
| Kasım | 88.440 ₺ |
| Aralık | 89.680 ₺ |