| Versiyon Adı | 1.6 Titanium AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 678 km |
| Sistem Gücü | 105 HP |
| Sistem Torku | 150 Nm |
| Maksimum Hız | 184 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1597 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.9 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 276 lt |
| Boş Ağırlık | 1098 Kg |
| Uzunluk | 3969 mm |
| Genişlik | 1764 mm |
| Yükseklik | 1495 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 64.430 ₺ |
| Şubat | 66.320 ₺ |
| Mart | 66.980 ₺ |
| Nisan | 66.980 ₺ |
| Mayıs | 66.320 ₺ |
| Haziran | 67.620 ₺ |
| Temmuz | 68.620 ₺ |
| Ağustos | 72.700 ₺ |
| Eylül | 74.140 ₺ |
| Ekim | 76.360 ₺ |
| Kasım | 76.360 ₺ |