| Versiyon Adı | Grand 1.5 Titanium AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 882 km |
| Sistem Gücü | 182 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | 211 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.8 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 520 lt |
| Boş Ağırlık | 1507 Kg |
| Uzunluk | 4519 mm |
| Genişlik | 1858 mm |
| Yükseklik | 1694 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 99.900 ₺ |
| Mayıs | 99.900 ₺ |
| Haziran | 101.930 ₺ |
| Temmuz | 101.930 ₺ |
| Ağustos | 103.950 ₺ |
| Eylül | 100.860 ₺ |
| Ekim | 102.860 ₺ |
| Kasım | 107.460 ₺ |
| Aralık | 108.970 ₺ |