| Versiyon Adı | 0.9 Cross 4×4 |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 686 km |
| Sistem Gücü | 85 HP |
| Sistem Torku | 145 Nm |
| Maksimum Hız | 164 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 875 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 35 lt |
| Bagaj Hacmi | 225 lt |
| Boş Ağırlık | 1090 Kg |
| Uzunluk | 3705 mm |
| Genişlik | 1662 mm |
| Yükseklik | 1657 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Aralık | 127.900 ₺ |