| Versiyon Adı | Combi 1.3 Multijet Safeline |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1047 km |
| Sistem Gücü | 95 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1248 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1257 Kg |
| Uzunluk | 3864 mm |
| Genişlik | 1716 mm |
| Yükseklik | 1721 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 94.700 ₺ |
| Mart | 84.700 ₺ |
| Nisan | 85.700 ₺ |
| Mayıs | 87.900 ₺ |
| Haziran | 87.900 ₺ |
| Temmuz | 99.900 ₺ |
| Ağustos | 94.000 ₺ |
| Eylül | 96.000 ₺ |
| Ekim | 102.600 ₺ |
| Kasım | 104.800 ₺ |
| Aralık | 102.900 ₺ |