| Versiyon Adı | Panorama 1.3 Multijet Emotion |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1000 km |
| Sistem Gücü | 75 HP |
| Sistem Torku | 190 Nm |
| Maksimum Hız | 155 km/s |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1248 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.5 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1185 Kg |
| Uzunluk | 3864 mm |
| Genişlik | 1716 mm |
| Yükseklik | 1721 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 66.400 ₺ |
| Şubat | 68.400 ₺ |
| Mart | 68.400 ₺ |
| Nisan | 68.400 ₺ |
| Mayıs | 68.400 ₺ |
| Haziran | 69.250 ₺ |
| Temmuz | 69.250 ₺ |
| Ağustos | 72.640 ₺ |
| Eylül | 72.640 ₺ |
| Ekim | 73.640 ₺ |
| Kasım | 76.640 ₺ |
| Aralık | 75.730 ₺ |