| Versiyon Adı | 1.6 Urban AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 714 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 152 Nm |
| Maksimum Hız | 192 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.3 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 520 lt |
| Boş Ağırlık | 1205 Kg |
| Uzunluk | 4532 mm |
| Genişlik | 1792 mm |
| Yükseklik | 1497 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 60.900 ₺ |
| Mart | 60.900 ₺ |
| Nisan | 60.900 ₺ |
| Mayıs | 61.400 ₺ |
| Haziran | 61.400 ₺ |
| Temmuz | 61.400 ₺ |
| Ağustos | 61.900 ₺ |
| Eylül | 61.900 ₺ |
| Ekim | 62.900 ₺ |
| Kasım | 64.400 ₺ |
| Aralık | 65.900 ₺ |