| Versiyon Adı | 1.3 Multijet Easy ESP |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1176 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 156 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1248 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 790 lt |
| Boş Ağırlık | 2090 Kg |
| Uzunluk | 4406 mm |
| Genişlik | 1832 mm |
| Yükseklik | 1845 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 46.950 ₺ |
| Eylül | 46.950 ₺ |
| Ekim | 47.950 ₺ |
| Kasım | 47.950 ₺ |
| Aralık | 48.450 ₺ |