| Versiyon Adı | 1.6 Multijet Cross DCT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1116 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 186 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 48 lt |
| Bagaj Hacmi | 350 lt |
| Boş Ağırlık | 1320 Kg |
| Uzunluk | 4248 mm |
| Genişlik | 1796 mm |
| Yükseklik | 1600 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 134.900 ₺ |
| Mart | 134.960 ₺ |
| Nisan | 137.900 ₺ |
| Mayıs | 139.900 ₺ |
| Haziran | 154.900 ₺ |
| Temmuz | 159.900 ₺ |
| Ağustos | 169.900 ₺ |
| Eylül | 170.900 ₺ |
| Ekim | 170.900 ₺ |
| Kasım | 156.640 ₺ |
| Aralık | 157.140 ₺ |