| Versiyon Adı | Living 1.6 Multijet Lounge 7K |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1087 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 320 Nm |
| Maksimum Hız | 189 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.6 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 416 lt |
| Boş Ağırlık | 1430 Kg |
| Uzunluk | 4352 mm |
| Genişlik | 1784 mm |
| Yükseklik | 1667 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 74.400 ₺ |
| Nisan | 72.400 ₺ |
| Mayıs | 72.400 ₺ |
| Haziran | 74.900 ₺ |
| Temmuz | 74.900 ₺ |
| Ağustos | 75.400 ₺ |
| Eylül | 76.900 ₺ |
| Ekim | 78.900 ₺ |
| Kasım | 78.900 ₺ |
| Aralık | 78.900 ₺ |