| Versiyon Adı | 1.3 Multijet Popstar Dualogic |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1250 km |
| Sistem Gücü | 85 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 164 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 15.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1248 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 412 lt |
| Boş Ağırlık | 1330 Kg |
| Uzunluk | 4147 mm |
| Genişlik | 1784 mm |
| Yükseklik | 1665 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 65.900 ₺ |
| Nisan | 63.900 ₺ |
| Mayıs | 63.900 ₺ |
| Haziran | 66.400 ₺ |
| Temmuz | 66.400 ₺ |
| Ağustos | 66.900 ₺ |
| Eylül | 68.400 ₺ |
| Ekim | 70.400 ₺ |
| Kasım | 70.400 ₺ |
| Aralık | 70.400 ₺ |