| Versiyon Adı | 1.0 Ambiance |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 926 km |
| Sistem Gücü | 75 HP |
| Sistem Torku | 97 Nm |
| Maksimum Hız | 151 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 998 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 320 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4069 mm |
| Genişlik | 1733 mm |
| Yükseklik | 1519 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 53.900 ₺ |
| Şubat | 53.900 ₺ |
| Mart | 52.900 ₺ |
| Nisan | 53.900 ₺ |
| Mayıs | 58.400 ₺ |
| Haziran | 62.650 ₺ |
| Temmuz | 64.900 ₺ |
| Ağustos | 74.900 ₺ |
| Eylül | 86.450 ₺ |
| Ekim | 86.450 ₺ |
| Kasım | 75.350 ₺ |
| Aralık | 60.900 ₺ |