| Versiyon Adı | 1.5 DCi Ambiance |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1282 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 159 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.9 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 573 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4501 mm |
| Genişlik | 1733 mm |
| Yükseklik | 1521 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 74.500 ₺ |
| Şubat | 74.500 ₺ |
| Mart | 74.500 ₺ |
| Nisan | 76.250 ₺ |
| Mayıs | 78.850 ₺ |
| Haziran | 84.850 ₺ |
| Temmuz | 86.850 ₺ |
| Ağustos | 98.000 ₺ |
| Eylül | 105.300 ₺ |
| Ekim | 105.800 ₺ |
| Kasım | 92.200 ₺ |
| Aralık | 80.900 ₺ |