| Versiyon Adı | Yeni 1.5 Dci Comfort |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1000 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 260 Nm |
| Maksimum Hız | 183 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 478 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4341 mm |
| Genişlik | 1804 mm |
| Yükseklik | 1633 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 241.000 ₺ |
| Ekim | 257.900 ₺ |
| Kasım | 367.900 ₺ |
| Aralık | 399.800 ₺ |