| Versiyon Adı | 1.2 Live AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1039 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 193 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 580 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4500 mm |
| Genişlik | 1859 mm |
| Yükseklik | 1695 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Kasım | 330.000 ₺ |
| Aralık | 303.000 ₺ |