| Versiyon Adı | 1.2 Exclusive AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1176 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 197 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1240 Kg |
| Uzunluk | 4329 mm |
| Genişlik | 1789 mm |
| Yükseklik | 1523 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 73.900 ₺ |
| Eylül | 79.900 ₺ |
| Ekim | 82.630 ₺ |
| Kasım | 80.130 ₺ |
| Aralık | 80.720 ₺ |