| Versiyon Adı | Grand 1.6 BlueHDi Feel EAT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 188 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 645 lt |
| Boş Ağırlık | 1320 Kg |
| Uzunluk | 4590 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1630 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 136.550 ₺ |
| Haziran | 139.000 ₺ |
| Temmuz | 143.900 ₺ |
| Ağustos | 145.600 ₺ |
| Eylül | 145.600 ₺ |
| Ekim | 147.100 ₺ |
| Kasım | 156.800 ₺ |
| Aralık | 162.050 ₺ |