| Versiyon Adı | 1.6 BlueHDi Feel |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1167 km |
| Sistem Gücü | 75 HP |
| Sistem Torku | 233 Nm |
| Maksimum Hız | 169 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 15.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.6 lt |
| Yakıt Deposu | 42 lt |
| Bagaj Hacmi | 300 lt |
| Boş Ağırlık | 1090 Kg |
| Uzunluk | 3996 mm |
| Genişlik | 1749 mm |
| Yükseklik | 1490 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 98.700 ₺ |
| Mart | 98.700 ₺ |
| Nisan | 99.550 ₺ |
| Mayıs | 99.550 ₺ |
| Haziran | 103.650 ₺ |
| Temmuz | 105.900 ₺ |
| Ağustos | 127.800 ₺ |
| Eylül | 108.300 ₺ |
| Ekim | 110.300 ₺ |
| Kasım | 101.500 ₺ |
| Aralık | 101.500 ₺ |