| Versiyon Adı | 1.6 HDi Exclusive |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1163 km |
| Sistem Gücü | 92 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 506 lt |
| Boş Ağırlık | 1090 Kg |
| Uzunluk | 4427 mm |
| Genişlik | 1748 mm |
| Yükseklik | 1466 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 53.900 ₺ |
| Şubat | 53.900 ₺ |
| Mart | 53.900 ₺ |
| Nisan | 53.900 ₺ |
| Mayıs | 55.550 ₺ |
| Haziran | 54.300 ₺ |
| Temmuz | 56.100 ₺ |
| Ağustos | 56.950 ₺ |
| Eylül | 61.250 ₺ |
| Ekim | 62.540 ₺ |
| Kasım | 58.540 ₺ |
| Aralık | 58.540 ₺ |