| Versiyon Adı | 1.5 BlueHDi Feel Stil |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1395 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 172 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 775 lt |
| Boş Ağırlık | 1446 Kg |
| Uzunluk | 4403 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1844 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 221.500 ₺ |
| Mart | 205.500 ₺ |
| Nisan | 195.000 ₺ |
| Mayıs | 200.000 ₺ |
| Haziran | 207.000 ₺ |
| Temmuz | 213.000 ₺ |
| Ekim | 233.000 ₺ |
| Kasım | 261.000 ₺ |
| Aralık | 341.000 ₺ |