| Versiyon Adı | 25d xDrive |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1293 km |
| Sistem Gücü | 218 HP |
| Sistem Torku | 450 Nm |
| Maksimum Hız | 220 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 75 lt |
| Bagaj Hacmi | 650 lt |
| Boş Ağırlık | 1644 Kg |
| Uzunluk | 4886 mm |
| Genişlik | 1938 mm |
| Yükseklik | 1762 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 303.850 ₺ |
| Şubat | 303.930 ₺ |
| Mart | 309.540 ₺ |
| Nisan | 309.540 ₺ |
| Mayıs | 326.380 ₺ |
| Haziran | 320.780 ₺ |
| Temmuz | 320.860 ₺ |
| Ağustos | 320.860 ₺ |
| Eylül | 337.680 ₺ |
| Ekim | 337.680 ₺ |
| Kasım | 337.680 ₺ |
| Aralık | 357.940 ₺ |