| Versiyon Adı | 420d Cabrio |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1364 km |
| Sistem Gücü | 190 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 228 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.4 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 370 lt |
| Boş Ağırlık | 1790 Kg |
| Uzunluk | 4638 mm |
| Genişlik | 1825 mm |
| Yükseklik | 1399 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 249.930 ₺ |
| Şubat | 251.940 ₺ |
| Mart | 251.940 ₺ |
| Nisan | 251.940 ₺ |
| Mayıs | 251.940 ₺ |
| Haziran | 255.970 ₺ |
| Temmuz | 255.970 ₺ |
| Ağustos | 254.970 ₺ |