| Versiyon Adı | 420d xDrive Gran Coupe |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1188 km |
| Sistem Gücü | 184 HP |
| Sistem Torku | 380 Nm |
| Maksimum Hız | 229 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.8 lt |
| Yakıt Deposu | 57 lt |
| Bagaj Hacmi | 480 lt |
| Boş Ağırlık | 1675 Kg |
| Uzunluk | 4638 mm |
| Genişlik | 1825 mm |
| Yükseklik | 1389 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 216.070 ₺ |
| Haziran | 212.380 ₺ |
| Temmuz | 212.460 ₺ |
| Ağustos | 212.460 ₺ |
| Eylül | 223.550 ₺ |
| Ekim | 223.550 ₺ |
| Kasım | 223.550 ₺ |
| Aralık | 223.550 ₺ |