| Versiyon Adı | 1.4 TFSI S-Tronic |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1103 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 204 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1395 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 64 lt |
| Bagaj Hacmi | 460 lt |
| Boş Ağırlık | 1460 Kg |
| Uzunluk | - |
| Genişlik | 1831 mm |
| Yükseklik | 1608 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 109.390 ₺ |
| Şubat | 109.390 ₺ |
| Mart | 109.390 ₺ |
| Nisan | 109.390 ₺ |
| Mayıs | 117.390 ₺ |
| Haziran | 119.480 ₺ |
| Temmuz | 119.480 ₺ |
| Ağustos | 119.480 ₺ |
| Eylül | 125.360 ₺ |
| Ekim | 127.860 ₺ |
| Kasım | 121.210 ₺ |
| Aralık | 128.710 ₺ |