| Versiyon Adı | 1.0 Dynamic |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 926 km |
| Sistem Gücü | 116 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 197 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 405 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4191 mm |
| Genişlik | 1794 mm |
| Yükseklik | 1508 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 135.230 ₺ |
| Haziran | 137.210 ₺ |
| Temmuz | 141.320 ₺ |
| Ağustos | 141.320 ₺ |
| Eylül | 143.670 ₺ |
| Ekim | 148.480 ₺ |
| Kasım | 156.660 ₺ |
| Aralık | 163.560 ₺ |