| Versiyon Adı | Sportback 1.6 TDI |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1250 km |
| Sistem Gücü | 116 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1310 Kg |
| Uzunluk | 4313 mm |
| Genişlik | 1785 mm |
| Yükseklik | 1426 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 276.320 ₺ |
| Mayıs | 276.320 ₺ |
| Haziran | 276.320 ₺ |
| Ağustos | 276.320 ₺ |
| Eylül | 276.320 ₺ |