| Versiyon Adı | Sportback 1.6 TDI |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1250 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4313 mm |
| Genişlik | 1785 mm |
| Yükseklik | 1426 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 188.430 ₺ |
| Mart | 190.190 ₺ |
| Nisan | 199.300 ₺ |
| Mayıs | 206.070 ₺ |
| Haziran | 217.230 ₺ |
| Temmuz | 221.430 ₺ |
| Ağustos | 237.400 ₺ |
| Eylül | 291.130 ₺ |
| Ekim | 286.010 ₺ |
| Kasım | 282.400 ₺ |
| Aralık | 282.400 ₺ |