Renault'dan Müşteri Taahhüdü

Renault'dan Müşteri Taahhüdü
Renault, Satış ve Satış Sonrası hizmet kalitesine yönelik çalışmaları kapsamında 10 temel ilkeden yola çıkarak yetkili satıcı ve servislerinde iyileştirme çalışmaları başlattı. Bu kapsamda Müşteri Taahhüdü olarak Satış ve Satış Sonrası dahilinde 8 önemli konuda müşterilerine söz veriyor. Hızlı Yanıt, Deneme Sürüşü, Bilgilendirme, Sürpriz Yok, Sizden Onaylı, Garanti, Araç Tahsisi ve Avantajlı başlıkları altında verilen “söz”ler hizmet kalitesini en üst seviyeye taşımayı hedefliyor. 1. HIZLI YANIT: www.renault.com.tr üzerinden gelen müşteri talepleri 12 çalışma saati içinde yanıtlanıyor. 2. DENEME SÜRÜŞÜ Müşterinin deneme araç parkından seçeceği aracın deneme sürüşü, hemen veya uygun bir randevu ile gerçekleştiriliyor. 3. BİLGİLENDİRME Müşteri, satın aldığı aracın siparişinden araç teslimine kadar yetklililer tarafından sürekli bilgilendiriliyor. 4. SÜRPRİZ YOK Renault Yetkili Servisleri'nde müşteriye, aracı belirtilen zamanda ve onayladığı ödeme tutarıyla teslim ediliyor. 5. SİZDEN ONAYLI Müşterinin onayı olmadan aracına yapılan işlemlerden ücret alınmıyor 6. GARANTİ Ücretli yapılan tüm bakım ve onarım işlemlerine 2 yıl garanti veriliyor. 7. ARAÇ TAHSİSİ Garanti kapsamındaki işlemlerde, aracın hareketsiz kalmasına yol açan yedek parçanın 3 işgünü içinde temin edilememesi halinde, müşteriye araç tahsis ediliyor. 8. AVANTAJLI Bakım ve mekanik onarım işlemlerinde araç yaşına göre artan indirim oranları sunuluyor.

23.08.2012 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
Volkan GÜLER 27.08.2012 16:57

Renault bu verdiği sözlerden daha iyisini 7-8 yıl önce yapıyordu. Şimdi gördüğüm kalitesiz işçilik, (bence sebebi işçilerini neredeyse köle gibi çalıştırıp az maaş ödüyor)
Pahalı araçlar yeni araçlar dahi aldığınız zaman arıza yapıyor, sonra garanti kapsamında değiştir... araçalarda kronik kapı cam kriko sorunları var.
Kalitesiz "0" araç işçiliğide cabası