Renault'dan Finansman Kampanyası

Renault'dan Finansman Kampanyası
Renault Şubat ayında sunduğu finansman kampanyası ile 48.000 TL kredi tutarı için 3-24 ay arasındaki vadelerde %0.99 ayrıca 25-48 ay arasındaki vadelerde ise %1.09 faiz oranları uyguluyor. Sadece 2013 model yılı Renault binek modellerinde geçerli olan kampanya kapsamında 48 aya kadar vade ile kullanılabilecek en yüksek kredi tutarı 48.0000 TL olarak belirlenmiş.

10.02.2014 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
berk 10.02.2014 10:55

renault yapsın tabi . en çok satan ve kar eden de kendisi. aslında akıllı bir de politikası var . her yerde servis ve bol ucuz yedek parça. ama bir anımı anlatmak isterim. yılbaşı öncesi bir araç için fiyat aldım . bazı sebeplerden dolayı aracı almadım .yılbaşı sonrası gittim aynı araç duruyordu. ben bunu almak istiyorum dedim aynı satıcı ama zam geldi dedi. farkındayım dedim . gelen ötv zammı sorun değil. miktarı 1000 lira civarı onu hallederim dedim yok dedi şimdiki fark yaklaşık 6 bin lira. (müdürüm öyle diyor ) dedi. git dedim müdürüne söyle şunu ortak paylaşalım 3 bin liralık zamma razıyım dedim.araba zaten 2013 ve yıl geçmiş. bakın müşteri gelmiş param da hazır . müdürüyle konuştumu bilmem ama red cevabını aldım. ve param hazırda olduğu için aynı firmadan başka bir araç aldım. tabi o satıcı ve müdürünün bakmadığı bir kategori. demek istiyorum ki böyle müdür ve satıcılar olursa renault ilerde biraz zorlanır. ki bir ay sonra gittim aynı araç hala duruyordu. her ne ise durum ben renault u severim.