| Versiyon Adı | 2.0 D4 Momentum |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1364 km |
| Sistem Gücü | 190 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 230 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1969 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.4 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 500 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4963 mm |
| Genişlik | 1879 mm |
| Yükseklik | 1443 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 312.160 ₺ |
| Şubat | 332.270 ₺ |
| Mart | 343.760 ₺ |
| Nisan | 343.760 ₺ |
| Mayıs | 343.760 ₺ |
| Haziran | 343.760 ₺ |
| Temmuz | 360.850 ₺ |
| Ağustos | 360.850 ₺ |
| Eylül | 373.400 ₺ |
| Ekim | 373.400 ₺ |
| Kasım | 373.400 ₺ |
| Aralık | 391.970 ₺ |