| Versiyon Adı | 1.5 TSI Highline DSG |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 926 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1350 Kg |
| Uzunluk | 4234 mm |
| Genişlik | 1819 mm |
| Yükseklik | 1573 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 265.000 ₺ |
| Nisan | 278.200 ₺ |
| Haziran | 289.300 ₺ |
| Ağustos | 342.900 ₺ |
| Eylül | 365.300 ₺ |
| Ekim | 387.500 ₺ |
| Kasım | 387.500 ₺ |
| Aralık | 376.100 ₺ |