| Versiyon Adı | 2.0 TDI Comfortline DSG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1078 km |
| Sistem Gücü | 102 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1417 Kg |
| Uzunluk | 4506 mm |
| Genişlik | 1793 mm |
| Yükseklik | 1822 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 154.500 ₺ |
| Nisan | 165.500 ₺ |
| Haziran | 172.500 ₺ |
| Temmuz | 174.000 ₺ |
| Ağustos | 196.000 ₺ |
| Eylül | 198.500 ₺ |
| Ekim | 218.500 ₺ |
| Kasım | 244.000 ₺ |