| Versiyon Adı | 1.6 GLX AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 887 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 156 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1586 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.3 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 375 lt |
| Boş Ağırlık | 1075 Kg |
| Uzunluk | 4175 mm |
| Genişlik | 1775 mm |
| Yükseklik | 1610 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 99.900 ₺ |
| Mart | 99.900 ₺ |
| Nisan | 99.900 ₺ |
| Mayıs | 96.900 ₺ |
| Haziran | 96.900 ₺ |
| Temmuz | 97.300 ₺ |
| Ağustos | 99.300 ₺ |
| Eylül | 99.300 ₺ |
| Ekim | 102.300 ₺ |
| Kasım | 105.800 ₺ |
| Aralık | 109.020 ₺ |